Enerji tasarrufu, her geçen gün önem kazanmakta. Bu konuya yalnızca bütçemizi değil geleceğimizi de korumak için dikkat etmemiz gerekiyor. Çünkü enerji üretimi için doğal kaynakların tüketilmesi ve doğanın kirlenme tehdidi ile karşı karşıya olması enerjinin dikkatli kullanılmasını gerektiriyor. Her sektör bu konuya duyarlılık gösteriyor. Asansör dünyasına getirdiği yenilikçi çözümlerle birçok alanda öncü olan Vulkan asansör, enerji tüketiminde de iddiasını ortaya koyuyor  ve maksimum enerji tasarrufu sağlıyor.


Konutlarda GERÇEK KONFOR 

Vulkan asansör, her bina için özel çözümler üretiyor. Binanızda önceden asansör planlaması yapmış olmanız veya asansör kuyusu bulunması gerekmiyor. Çünkü asansör için yer ayrılan binalarda olduğu gibi, asansör kuyusu olmayan binalarda da merdiven boşluğunda ya da bina dışında alüminyum kuyu seçenekleri ile çözüm sağlıyor. Ayrıca kuyu dibi ölçüsünde ve son kat yüksekliğinde sorun olan villalarda, iş yerlerinde, çatı dublekslerinde ve diğer tüm binalarda da kullanılabiliyor.

 

Yüksek Güvenlik 

Dünya  standartlarına göre çalışmalarını prensiplendirmiş ve sertifikalandırmış olan Vulkan Asansör, güvenliğiniz en büyük öncelik. Acil kurtarma durumunda kabin içinde kullanılan iç emniyet kapısı haricinde kabin altında da el ile açılabilen etek sacı içeriyor.  Ayrıca hidrolik asansör olduğundan, elektrik kesintisinde acil kurtarmayı da otomatik olarak kendisi yapıyor. Mekanik ve elektrik açıdan gerekli güvenlik tedbirleri, bakım yapacak teknik ekip için de en küçük detayına kadar düşünülmüş durumda.